نتایج جستجو برای عبارت :

Fu~~ing disasters

Soudabeh:It is quoted that Amir al_Moumenin ( the commander of the faithfuls)  had a problem. Hazrat Fatima (P.B.U.H)  went to house of messenger of God at night, and asked the prophet for help . She said: " What is the food of angels with their God?" The prophet said: " Tahmid (praise) . " Hazrat Fatima (P.B.U.H)  said: " What is our food? " the prophet said: " I swear God that my life is in His  hands it is one month that no fire has been lit among household of the prophet.  ( You are not alone we are like you) and now choose and I order for you ( food comes from God) or teach you the five phrases which Hazrat Gabriel ( P.B.U.H)  has thought me. "Hazrat Fatima said "What is the five phrases?"  The prophet said: " O Lord of first  and last! ,  O  the Best of first and last!
1. واااااییییییی :|||||| اقا من مقنعه م رو دیشب نصف شب شستم. صبح ساعت 7 صبح پا شدم اتوش کردم. رفتم زیر درخت رو نیمکت دو لقمه کوفت بخورم پرنده هه ازاون بالا زارت گند زد روش!!! نمی تونید تصور کنید جیغی که وسط پارک زدم و به طرز ناگهانی و هیستریک مقنعه رو از سرم کشیدم -__________- عفت و پاکدامنیم که به فنا رفت هیچی مقنعه پی پی کفتری شده بود -________- نمی تونید تصور کنید من رو که تو دسشویی کتابخونه مقنعه می شستم -_______-
ری ری برای انتقام از پرنده ها موبایلشو پرت کرد سم
سه گروه هستند که ایران را ویران می خواهند: گروه اول کسانی هستند که نمی توانند پیشرفت ایران را ببینند، و لذا نمی گذارند چیزی سالم بماند. شعار ما می توانیم را برای همه قبول دارند، ولی برای ایرانی مسخره می کنند و می گویند: شما موقع رفتن به توالت! حتما پای چپ را اول بگذارید. پیشرفت های موشکی و نانو و امثال آن را، دروغ می پندارند. و اتفاقا دچار دروغگویی هم می شوند. چون بلافاصله می گویند اروپا از ایران، می خواهد که برنامه موشکی خود را کنار بگذارد. خوب
ترامپ به آتش سوزی کالیفرنیا برسد! نمی خواهد برای جهان آقایی کند. اگر فقط یک چیز را از ایرانی ها یاد میگرفت، کافی بود:  آنکه هنگام بلایای طبیعی، مانند سیل و زلزله در ایران، فوری ارتش و سپاه فراخوان می دهند. و قبل از هلال احمر و غیره می رسند، و کار را جمع می کنند. مانند همین سیل اخیر در خوزستان، یا زلزله در کرمانشاه. کافی است ترامپ بجای اینکه پهباد را برای: خرابکاری در ایران بفرستد، ماموریت بدهد که در هواشناسی آنجا، کمک نماید. ارتش و پنتاگون را بج

#ThePromisedSaviour
على الرّغم أن العدالة هذه الأیّام هی مطیة یلوکها مدّعی حقوق الإنسان، لکن لن یطول الأمر حتّى تقوم حکومة المخلّص العالمیة لتعمّ العدالة الاجتماعیّة کل أنحاء المعمورة. #ThePromisedSaviour
Although justice is just a mean for human rights’ advocators these days, social justice will be established in the global government of the Savior soon...  #ThePromisedSaviour                    المهدی الموعود هو مخلّص آخر الزمان، هو کموسى الذی خلّص بنی اسرائیل من ظلم فرعون وهداهم الى الصراط المستقیم، سینجی البشریة وسیقودهم نحو
آق قلا و گمیشان دو شهری است که: در سیل اخیر
هردو به زیر آب رفتند، روزها ظول کشید و هنوز آبهای آن تمام نشده است. هر سیل  یا باران جدیدی، این شهر را دوباره پر آب می کند.
از انجا که با انفجارهای بزرگ هم، آب از ان خارج نشد، شهر آسیب دیده و کسی ساکن آن
نیست، و هیچ کس هم آسیب جانی ندیده، لذا به نظر می رسد اگر: برای اسکان مردم، شهرک
جدیدی در ارتفاعات بسازند، هزینه های آن کمتر است. جمعیت 35هزار نفری آن، که بیش
از 7هزار خانوار نمی شوند، با یک شهرک سازی سامان
طوفانها سیل ها، جنگ ها و ایجاد زمین سوخته،
برای همه بشریت یک پیغام دارد:همه دنیای دست ساخته تمدن غربی، باید از بین برود و
آثار ان محو شود، تا بجای آن بازسازی مطابق اسلام انجام گیرد! درواقع از یکسو،
تمدن غرب انتقام می گیرد! و می گوید اگر قرار است من بمیرم، همه باید بمیرند! لذا
در یمن و عراق، افغانستان وفلسطین و: هند و سریلانکا هرچه آثار تمدنی غرب است، با
شلیک گلوله و بمب و مواد انفجاری، از بین می رود تا مردم، دوباره آنجا را بازسازی
کنند. جمعیت جد
اقتصاد همتا به همتا یک مدل توزیع‌شده است که دو فرد حقیقی، بدون وجود یک واحد حقوقی یا شرکت تجاری به خرید یا فروش اقلام یا خدمات مستقیما از یکدیگر یا تولید اقلام یا خدمات با همدیگر اقدام می‌کنند. در تراکنش‌های همتا به همتا یا فرد به فرد فروشنده و خریدار بطور مستقیم در تحویل کالا یا خدمات و تبادل مالی آن تعامل دارند. در اقتصاد همتا به همتا تولید کننده معمولا یک فرد حقیقی یا یک پیمانکار مستقل است که هم مالک ابزارهای تولید خود و هم مالک محصول ن

The 26th Annual Florida music Festival, created by Enzian Theater and hauled during Central Florida every April, provides almost 200 feature and short films from countries around the planet, as well as star guests, special events, movie forums, and celebrations. This season "s festival comprises competing movies in storyline features and documentary programs, and special screenings of food films, international films, midnight movies, family programming, and Florida movies. A little sampling of movies appears below.
Colossal
Anne Hathaway and Jason Sudeikis star in this science fiction comedy where the action of a shallow celebration woman returning to her hometown after a breakup with her boyfriend is connected to some giant monster assaulting individuals from Seoul, South Korea
بیوگرافی مختصر  پروفسور اسماعیل حسین زاده بوانلو
الگویی علمی، سخت کوش، وطن دوست
اسماعیل در سال ۱۳۲۵ در یکی از مراتع ییلاقی روستای بوانلو، به نام صفرآقا، واقع در منطقه کوهستانی بین شیروان (ایران) و عشق آباد (ترکمنستان)، در یک چادر مشکی گله داری که از موی بز درست شده بود، متولد شد. در آن زمان، گله داری سنتی، یعنی چادر نشینی و مهاجرت بهمراه دام بین مراتع ییلاقی (واقع در نواحی کوهستانی بجنورد و شیروان و قوچان) در تابستان و مراتع قشلاقی (واقع در م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

zesaneh