نتایج جستجو برای عبارت :

13REASONS WHY I HATE *SHOMAL*

Who am II feel I'm lostI can't look at the sunI hate my previous thoughtsI hate who I was last weekFull of hatred, sadness,spite and heartlessness I had no idea about my life of this laziness that I was stuckNow the matter is PeaceThe matter is that I hate every kinda politics in this crazy worldI'm looking for an ego who is free from others pride &  prejudice . Their enmity  is none of my  business.Really , so what does the peace mean ?!!
دانلود اهنگ i hate you i love you از olivia
دانلود آهنگ i hate you i love you فاز موزیک
دانلود اهنگ i love you i miss you
دانلود رایگان اهنگ i hate you i love you از gnash

دانلود آهنگ i hate you i love you remix
دانلود آهنگ i hate u i love u remix
دانلود اهنگ خارجی ازت متنفرم عاشقتم

ترجمه آهنگ i hate you i love you

Imam Baqir (PBUH) said: "... Is religion other than love and hate?" He (PBUH) then recited, "But Allah has made you love the Faith and has made it beautiful in your hearts, and He has made you hate disbelief, wickedness, and rebellion. Such indeed are those who grow in righteousness," and "They love those who migrate towards them," and "Say, 'If you truly love Allah, follow me; Allah will love you and forgive you your sins. For Allah is forgiving, most merciful.'

حالا همه این وری میرن، من اونوری میرم
بنده متاسفانه یا خوشبختانه اهل حفظ ظاهر نبودم و شما از هزاران کیلومتر دورتر متوجه میشدید من از فلانی خوشم نمیاد با از کاری بیزارم
امروز روز، حفظ ظاهرم اصن وا وی لا. میخوام تدریس کنم دیگه
ولی عمیقا از مردم بیزارتر شدم. تو مغزم هی میگم I hate people که حالا چرا هی انگلیسی میگم، واقعا تحت بررسیه.
1. فردا بر میگردیم تهران و از پس فردا باز ری ری و کتابخونه و اشک و آه و گریه و فلان و بهمان و بیسار :|
2. پاندا نباشید! آنقدر خسته! قبل خواب پا شوید بروید خرت و پرت هایی که به صورتتان مالیدید را بپاکید! اگر نپاکید صبح که پا شوید بابا نوئل می آید به صورتتان کلی جوش هدیه می دهد!
 #کلید_اسرار
3. چندتا دوست پیدا کردم. اولیش یه نی نیه :) از این نی نیا که پاشونو میخورن بعد همش تو مرحله تف تفین :)) دوست دومم نی نیه. قد نخود وزن داره! هنوز دوماهشه :) دوست سومم یه سگه
سلام 
دوستان گلم
دانیال Daniyal
هیت  Hate
متولد نهم اسفند سال 74 خورشیدی
که من به شخصه از سال 94 یا دانیال آشنا شدم
دانیال قلم سنگینی داره و تکست های دلنوشت فوق العاده ای مینویسه
دانیال در سبک گنگ هم خوب میخونهو  بداهه زن توپی ام هست
دانیال متولد مشهد هستش و در حال حاضر در مشهد زندگی  میکنه
خدود 30 الی 40 ترک پخش کرده تا به  حال
و یک آلبوم 7 ترک به اسم هفت
در سبک دلنوشت با آهنگسازی دانیال SDM
منتشر کرده که شنیدش رو بهتون توصیه میکنم
من و دانیال تا الان دو ت
My dearest X,
So... I remembered that time you sent me a picture of your bleeding finger that night you broke a glass thing. I'm sitting here, wandering in my thoughts and having done nothing. I stuff my face with chocolate and I can't seem to stay on a page while trying to study.
I'm disappointed in myself. For being the weak one. being the one who couldn't help talking to you. The one who was shut out!
I remember wanting to dress appropriately for your wedding or sth, but right now I'm just... fat... My hair doesn't look good anymore and I'm tired of everything. I'm dreading spring! I hate spring. I just hate it. spring is just noot my season. 
I want to forget the regret I have. I don't even want to write about the things I regret about you. So... I should probably end my letter here.
سلام 
دوستان گلم
این اهنگ با آهنگسازی و میکس و مستر دانیال (sdm)
سبک کار گنگه با همکاری دانیال هیت و حسین عامرDaniyal Hate - Hosein Amer 
امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید
دانلود آهنگ اینجا جای تو نی (صوفی هیت عامر)

متن آهنگ : ادامه مطلب
ادامه مطلب
Exploring the way that people behave is a broad topic which depends on numerous parameters.
Let me explain... but wait, there is no explanation for the disater that happening these days. I'm ruining my future and I'm doing so better each day than yesterday. Ultimately, the reason that I hate myself is crystal clear. In other words, I hate my behavior wich derive from habituating my self to be this lazy.
Thanks to have this character in my memory from last year, I know the psychological parameters that have a great impact on an individual's attitude. The scientific symptoms that show your brain is with you to reach your goals.
I have to be afraid of dying. each moment that being wasted leads me to die earlier. Furthuremore, the meaning of death for me is specific and different from wha
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">
Exploring the way that people behave is a broad topic which depends on numerous parameters.
Let me explain... but wait, there is no explanation for the disater that happening these days. I'm ruining my future and I'm doing so better each day than yesterday. Ultimately, the reason that I hate myself is crystal clear. In other words, I hate my behavior wich derive from habituating my self to be this lazy.
Thanks to haveing this character in my memory from last year, I know the psychological parameters that have a great impact on an individual's attitude. The scientific symptoms that show your brain is with you to reach your goals.
I have to be afraid of dying. each moment that being wasted leads me to die earlier. Furthuremore, the meaning of death for me is specific and different from w
سلام 
دوستان گلم
این آهنگ با آهنگسازی پوریا بشری poori bashari
میکس و مستر شاهین بهزاد shahin behzad
و با همکاری حسین عامر و دانیال هیت عزیز hosein Amer -  Daniyal Hate
در سبک گنگ تهیه و ضبط شده امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید
دانلود ۀهنگ استاد اسپلینتر (عرفان صوفی- دانیال هیت-حسین عامر)

متن آهنگ در ادامه مطلب
ادامه مطلب
There are seasons, life gets on your wick as far as a simple accident can raze you to the ground. Once in a blue moon, you recoil from every single stuff. you hate others' guts even you hate yourself. Seems this is the main idea behind being: a bitter pill to swallow. Idk, there are a set of things, people and emotions that you care about but they ignore you cruelly.
Morning, MohammadAli had been called me, "a journey of a thousand miles begins with a single step" he told me. Will be possible if a man has a foot to take a step, but the truth is there are legions of footless soldiers here. I replied. Occasionally best act is plonking yourself next to your house that is burning, kill yourself laughing.
Remedios! you know? I'm terribly sorry, I never ever managed to make u feel happy, I
This is 5 in the morning and I'm still awake. Watching movie. Thinking about my damn life. 
I don't know what's going on here.
I have a lot in my mind. One minute I feel like I owe it to myself to make a good life for myslef another minute I hate this life more than ever.
I don't know what's gonna happen tomorrow but I know that I have to do something because there is no other way.
I gotta do what I gotta do no matter how hard it is.
I will not stop for a second. I Will Not.
کلا دو جبهه بیشتر نیست.یا دوست یا دشمن.چه توی فضای مجازی با ظاهری خیّر و مودب و بچه قشنگ و چه توی فضای حقیقی با همین صفات.در این بین بیطرف هم هست که کلا جزء آمار به حساب نمیاد؛و اینکه ما در مقابل دشمن عطوفت به خرج میدیم در وهله اول از بزرگواری ماست و در وهله‌های بعدی از ناتوانی و نادانی ما و بالعکس.
یه موقعی بود فکر میکردم باید بخشید تا یه جا این تسلسل انتقام تموم شه،از یه جایی دیگه شاهد دنیای خشنی نباشیم.یه موقعی میگفتم بخشش از موضع ضعف و نا
song  of  the month

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

Here I am, stuck on this couch scrolling through my notes
Heart was broken, still not growing, nah
Waking up to headlines, filled with devastation again
My heart is broken, but I keep going
Pain, but I won't let it turn into hate
No, I
دانلود سریال کره ای I Hate You Juliet
با بازی لی هونگ کی

نام ها: ازت متنفرم ژولیت
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه Oksusu
ژانر: عاشقانه
تاریخ پخش: 25 بهمن 1397 – 14Feb2019
قسمت ها: 18 قسمت
روزهای پخش: پنج شنبه ها
مدت زمان: 20 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Lee Hong Ki – Jung Hye Sung
خلاصه داستان: داستان این مینی سریال عاشقانه درباره تاپ استار چا یول (لی هونگ کی) و نمایش نامه نویس گو نا را(جونگ هی سونگ) میباشد که هر دوی آنها در یک دانشگاه درس میخوانند…

ادامه مطلب
This was supposed to be a blog about you. Someplace where I write stories about and messages for you. You know what? Maybe I should write another one and make it about my fucked up life. What do you say? I'm just writing and writing and writing. Do other people write as much as I do too? I mean I know there has to be people who do it all the time but by other people I meant like 90 percent of the people out there.
I have to go. M is getting out of the shower and ... I'm tired of talking about you to every body.
۱.تو فصل سوم ۱۳rw فکر میکنم شخصیت مورد علاقه ام مونتگمریه:)) نمی دونم چرا فقط احساس نزدیکی زیادی می کنم باهاش. به نظرم بدبخت ترین شخصیت سریال تو کل ۳ فصل بود
.
۲. به شدت دوست دارم با یکی حرف بزنم، می دونید منظورم چیه؟ حرف درست و حسابی. نه که دوباره برم بگردم و از بین ده بیست تا آدم یه مناسبشو پیدا کنم، یا اینجا بگم و ده نفر کامنت بدن و تا بیام ببینم با کی حال می کنم دیگه بی خیالش شده باشم، دوست داشتم یکی بود دقیقا می فهمید چه مرگمه و خودشم حتی این مرگ
اگر گوشام توانایی اعتراض داشتن تا حالا ازم شکایت کرده بودن بسکه این مدت یه پلی لیست ثابت رو گوش دادم. دایورسیتی این پلی لیست جدید در حدیه که از Love don't hate it ئه Duncan Laurence میره به Misfit Lunaticئه MISSIO... اون وسطائم Siouxsie داره فریاد میزنه Loooooooooooooove criiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime

Is that it? Now, I am in Europe and have the worst time ever. Nobody to talk. Nobody to love. Nobody to live. 
This is what I feel these days. Completely alone. 
Now, I am thinking about killing myself again. Is it possible? 
I just want to talk to you my fishi. I know you hate me. But I need your voice. your presence. I have not imagined this life. I am sure I was wrong. But what can I do?
I stuck in this f*cking life.
I have nothing to say anymore. 
God please help me to die. This is the last thing I want. Please. Are you there? I need this death.  
Is it really hard to understand what I want? I know no body can see me. I really hate this life. Where are you my love? I wish I can do something to bring you into my life. I need you. Maybe more than ever. 
Everyday I just think about how I can touch you, feel you, and love you more. 
I know I am crazy. I probably never see again. 
I do not know what to do. 
I can not live without you. 
I regret my past with you every second of my life. 
I hope I can be with you soon. 
Pleas God, help me. 
I love my goddess more than any thing and any one in my life. 
My fishi. 
hey there!
with a little delay(approx. 14 hrs., please don't hate me:( ), eyde noruze you ham mobarak :)
First of all, a comment on your message, " I'm sooo glad to have such bro even if it's all based on dearms "
I'm not in your dreams, I'm pretty much real!!! And I'm the best brother in the entire universe, believe it!  (*impudence all over the place...)
And let me tell you something interesting, we're both born on the year of the Dragon, the most glorious and majestic creature of the fantasy world! (No special occasion, just for amusement's sake :) )
anyway, I hope you're good and fine; thanks for bringing a big smile upon my face with your precious congratulation message (I'm grinning like a fool right now :D)
stay safe and follow your dreams, living your life to the fullest :)
hey there!
with a little delay(approx. 14 hrs., please don't hate me:( ), eyde noruze you ham mobarak :)
First of all, a comment on your message, " I'm sooo glad to have such bro even if it's all based on dearms "
I'm not in your dreams, I'm pretty much real!!! And I'm the best brother in the entire universe, believe it!  (*impudence all over the place...)
And let me tell you something interesting, we're both born on the year of the Dragon, the most glorious and majestic creature of the fantasy world! (No special occasion, just for amusement's sake :) )
anyway, I hope you're good and fine; thanks for bringing a big smile upon your brother's face with your precious congratulation message (I'm grinning like a fool right now :D)
stay safe and follow your dreams, living your life to the
نام پرده نما: The Hate U Give 2018
ژانر:Action / Crime / Drama
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران :

فیلم نامه :
تدوین :
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی :
خلاصه داستان:
*آیااین پرده نما ارزش دیدن را دارد؟؟؟ :آری

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
آقا دختر عموم رف.. خوش بحالش.. 
منم میخوام خب 
دلم براش تنگ میشه
نگا کنین.. دنیا دو روزه.. حالا هی نبخشین!
Who رو گوش دادین؟
زیباست.. خیلی زیباست... 
Who are you
Cause you're not the girl
I fell in love with, baby 
Who are you
Cause something has changed
you're not the same, I hate it
Oh, I'm sick of waiting for love, love
Oh, I know that you're not the one, one

Download
خوبی؟ 
ببین من نمیخوام فکر کنی که برای تلافی کردن اینجوری میکنم ولی دلم میخواد احساس واقعی که دارم رو بدونی برای همین متن زیر رو همراه با اهنگ دانلود کن و بخون. / باور کن نمیخوام ناراحتت کنم / این اخرین خواستمه ازت خیلی دلم میخواد بدونی که...                                  
رها خانم(نسرین همون اسمی که تو روم گذاشتی)
راستی مرسی بابت کتاب جغرافیا یادم نبود دست توعه...
Truth is, I'm tired. My body isn't holding up. I feel broken and it seems like I can't do anything right. Problem after problem keeps coming at me. Keeps haunting me down. I force myself to keep telling my parents, I'm fine. I can't have them worrying about me all the time. I'm NOT fine. My body and my soul and my mind, they all are broken. They even doesn't work properly anymore. I hate upsetting people, so I have to smile and send cute things to them. They shouldn't feel my pain. They shouldn't get upset because of me. It's me. So simple, Sad. 

+ Me to my friends: its a beautiful day! Lets be happy! You're amazing. Me, deep down in my heart: crying on the floor.  
+ Me: *knee hurts, can't stand, have a cold, basically coughing to death*My mom: Omg, I'm worried about you, are yo
Destroyer of Ice and Fire
Chapter 535 7 hours ago
Chapter 534 7 hours ago
I Alone Level-Up
Chapter 270 March 24, 2020
Chapter 269 March 24, 2020
Against the Gods
Chapter 1648 March 30, 2020
Chapter 1647 March 30, 2020
Worlds’ Apocalypse Online
Chapter 522 March 18, 2020
Chapter 521 March 18, 2020
Log Horizon
Vol 11- Chapter 5 March 30, 2020
Vol 11- Chapter 4 March 30, 2020
Martial God Asura
Chapter 3000 March 30, 2020
Chapter 2999 March 30, 2020
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
Volume 5-Chapter 7 March 25, 2020
Volume 5-Chapter 6 March 25, 2020
My Youth Romantic Comedy Is Wrong as I Expected
Vol 1- Chapter 1 10 hours ago
Vol 1- Chapter 0 10 hours ago
I hate being in pain, so I think I’ll make a full defense build
Chapter 189 March 30, 2020
Chapter 188
Amber Liu.Other People

متنش:
Things I shouldn't think aboutWear my heart underneath my sleevesWaking up to restless dreamsNeed to replace you with other peopleAvoid our placesSleep in other spacesBut nothing changesI'm replacing you, replacing youReplacing you with other peopleWith other peopleIt should be simpleI'm replacing you, replacing youReplacing you with other peopleOh-oh, oh-oh, oh-oh, oh, oh-oh-oh-ohOh-oh, oh-oh, oh-oh, oh, oh-oh-oh-ohOh-oh, oh-oh, oh-oh, oh, oh-oh-oh-ohI'm replacing you, replacing youReplacing you with other peopleLove myself I try do itHard when everything ain't as sweetThese emotions I can't beatNeed to replace with it other peopleI'm in these placesTrying to find the spacesBut nothing changesI'm replacing you, replacing youReplacing you with oth
I love you like my breath
Just as uncontrolable ...
مثلِ نفس کشیدن دوستت دارم
همانقدر بی اختیار ...♥️✨
Falling in love with you is the second #BesT thing in the world finding you was the first♥️
عاشقت شدن دومین کار خوبى بود که تو زندگیم کردم. اولیش این بود که پیدات کردم
I hate everyone except you *-*
من از همه غیر از تو متنفرم:)‌‌

love doesn't need to be perfect  it just needs to be true
لازم نیست که عشق عالی باشه فقط  کافیه که واقعی باشه...

Interrupt me
To start who?!
منو متوقف کردی
که کیو آغاز کنی؟
سیستم ایده پردازی های من و لئو با هم دیگه جور در میان، نه همیشه ولی اغلب. می تونیم تا یه مدت طولانی در مورد یه ایده ی سخت و نامعمول صحبت کنیم و سعی کنیم به اجرا درش بیاریم حتی اگر تقریبا غیرممکن نباشه. درحالی که بالای صندلی ایستاده بودم و کتاب های کتابخونه رو دونه دونه نگاه می کردم، پیامک لئو رو خوندم. "همه ی انتخابای دراماتیکم از لیست خط خوردن. I hate life. " یه لحظه از تصور چهره اش خنده ام گرفت و فراموش کردم بالای صندلی وایسادم. حس هیجان خاصی زیر پوس
زنه اومده بود سر کلاس میگفت یکی از بچه های شما رفته پیش رئیییییس دانشکده از من شکایت کرده که چرا سر کلاس علمی حرفای مذهبی و سیاسی میزنه و میخواد عقایدش رو به خورد ما بده ، چرا درس نمیدهخب به نظرم حقت بود! تو اصن استاد نیستی :| 
فقط شهروندی هستی که به واسطه روابط پدر و مادر و دایی و خاله و عموت وارد این محیط شدی و هیچی از علم و آگاهی و جهان نمیدونی
برای یه درس سه واحدی یه استاد دیگه هم با خودت همکار کردی و هنوز که هنوزه بعد از دقیقا دو ماه از امتحان
متن و تکست آهنگ جدید ایگی آزیلیا Iggy Azalea به نام Started
Iggy Azalea Started Lyrics

متن آهنگ:
[Chorus]
I started from the bottom and now I'm rich
I got in my bag and I ain’t looked back since
I started to say sorry, but Fu*** that shit
You started out hatin', now you love my drip
I started from the bottom and now I'm rich
I got in my bag and I ain’t looked back since
I started to say sorry, but Fu*** that shit
You started out hatin', now you love my drip
[Verse 1]
Ayy, bit**c, they lookin' at me, they not lookin' at you
I don't mean to be rude, I'm a 10, you a 2
He be blowin' me up like a Fu***in' balloon
I just tell him give me space like the man on the moon
You know that I’m the best, is that why you depressed?
Say you gettin’ a check,
هر وقت از یکی دلخور میشم به خودم میگم !hate is heavy توی رابطه ها اونقد به فکر خودم هستم که سعی میکنم تنشی ایجاد نکنم. طالب آرامش و دوستی هستم که همیشه سکوت میکنم و اگر جواب بدم و چیزی رو از تعادل خارج کنم دلم برای آرامش تنگ میشه و پیش خودم احساس گناه میکنم. چون همیشه چند کیلوبایت از قضاوت کردن هام میره واسه درک کردن طرف مقابل. و همیشه چیزی برای درک کردن طرف مقابل هست.
من همیشه میتوانم درکتان کنم و کنار من تقریبا همیشه کفه به سمت شماست.  اما وقتی تو
خیلی دلم تنگ شده برای بعضیا؛ برای آدم‌ها نه! برای کاراکترهای فیلم‌وسریال‌هایی که دیدم...
اول از همه و بیشتر از همه برای «فرانک (فرانسیس) آندروود»ِ عزیزتوی سریال «خانه پوشالی House of Cards» با بازی «کوین اسپیسی»ِ نازنین
و بعد از اون برای پروفسورِ دوست‌داشتنیِ سریال «خانه اسکناس La Casa de Papel»که به نظرم جذاب‌ترین کاراکترِ دزدِ تاریخ سینما و تلویزیونه!

بعدش برای برنارد، شخصیتِ جذابِ سریال «وست‌ورلد WestWorld»که در کنار تمام اهالی پارکِ سریال، توی ذه
هر وقت از یکی دلخور میشم به خودم میگم !hate is heavy توی رابطه ها اونقد به فکر خودم هستم که سعی میکنم تنشی ایجاد نکنم. طالب آرامش و دوستی هستم که همیشه سکوت میکنم و اگر جواب بدم و چیزی رو از تعادل خارج کنم دلم برای آرامش تنگ میشه و پیش خودم احساس گناه میکنم. چون همیشه چند کیلوبایت از قضاوت کردن هام میره واسه درک کردن طرف مقابل. و همیشه چیزی برای درک کردن طرف مقابل هست.
من همیشه میتوانم درکتان کنم و کنار من تقریبا همیشه کفه به سمت شماست. تا زمانی که 
"Lose You To Love Me"
"رهات میکنم تا عاشقم شی"
بسیاری از طرفداران سلنا گومز معتقدند این آهنگ در رابطه با روابط سابق سلنا  و جاستین بیبر است و بلافاصله پس از انتشار این آهنگ،به دنبال آن آهنگ"به دختر جدید نگاه کن"  منتشر شد همه این اینها باعث تحریک طرفداران خشمگین سلنا و حمله ور شدن آنها به هیلی بالدوین همسر فعلی جاستین بیبر شد متعاقب آن سلنا گومز مجبور شد از طرفداران خود بخواهد دست از سر هیلی بالدوین بردارند"لطفا با همه مهربون باشید،مهم نیست حالا موقع
تو تلگرام یه کانالی دیده بودم که محتواش اعلام روزای هفته بود:
امروز چهارشنبه س. 
امروز پنجشنبه س. 
اونموقع مثل خیلی ها گفتم چه مسخره خب، ولی ته ذهنم یه چیزی بهم میگفت نه یه چیزی داره توش، 
امروز که تمام روز منتظر ساعت چهار بودم تا برم کلاس فلسفه و از دست درسا خلاص کنم خودمو(چه خلاصی ای، ملت میرن یه بغلی، یه قدمی، یه سلامی، یه علیکی، منم منتظرم از چاه دربیام برم تو اقیانوس)، وقتی رسیدم اونجا منشی یه نگاه عجیبی بهم انداخت و مجبور شدم خودمو معرفی

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

یادگیری انگلیسی با موسیقی

اینبار با آهنگ خواننده معروف تیلور سوویفت همراهتان هستیم تا به کمک موسیقی بهتر و با درک بیشتر مفهوم کلمات و نحوه به کار بردن آن هارا در جملات آشنا شوید.

وجودت را ف
«بسم الله الرحمن الرحیم» 
Arba'ïn est un chemin vers le ciel. Certains deviennent célestes au début du chemin, certains au milieu et certains à la fin. Certains atteignent la fin mais ne sont pas célestes, comme ceux qui ont atteint la nuit de l'Ashura et laissé leur Imam seul. Ce sont ceux qui atteignent la nuit d’Arba'ïn mais ne deviennent pas célestes. Seules les personnes seront célestes qui ont un cœur vide des maux et pur afin d'être au service de Mahdi (aj), fils de Fatima (AS).
 Que Dieu hâte son Apparition.
منبع عکس 

یادمه اون روز بالاخره بعد از کلی بالا پایین کردن یه کپشن نوشتم برای اون پست . بعد یکی از دوستام بهم گفت من عاشق کپشن هایی هستم که برای عکس هات می نویسی ... خندیدم . از فردای اون روز به این فکر میکردم مگه من چطوری کپشن می نویسم و همین سوال که چطوری اونا رو می نویسم کار رو برام سخت تر کرد و هر بار که می خواستم یه کپشن بنویسم با خودم می گفتم چطوری اونا رو می نوشتم که به چشم بقیه خوب بوده ؛ مثل کسی که تقلب کرده باشه و حالا بغل دستی برگه رو بهش ن
خب این روزها اصلا شرایط خوب نیست. شش سال پیش آمدم اینجا ساکن شدم، ترم چهار بودم، و الان مجدد باید برگردم همان جهنمی که بودم و این یک کابوس بزرگ است. تا آخر شهریور وقت دارم. یک روانشناس پیدا کردم. شاید 5 جلسه یا بیشتر، کمتر مراجعه کردم. روانشناس جوون انتخاب کردم تا بلکه از شرِ کلمات کلیشه ای که بقیه روانشناس ها میزنن خلاص بشم. و حِس کردم شاید بیشتر بتونه من رو درک کنه! جلسه یِ آخر من با گریه برگشتم خونه. چرا حس میکنم هیچی اثر نداره ؟ با یک روانپزشک
کلاه نقابدار تبلیغاتی
در کنار تمامی رویدادها و کمپین های بازاریابی، هنوز هم موثر ترین راه برای داشتن تبلیغاتی موثر استفاده از هدایای تبلیغاتی است. در این میان کلاه های نقاب دار می توانند جزء بهترین آیتم ها برای تبلیغات و بازاریابی محسوب شوند.
بنابراین می توان با استفاده از کلاه نقاب دار تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن رویداد بعدی تبلیغاتی را به صورت موثری هدایت کرد و برند مورد نظر را معرفی کرد. این محصولات ابزاری قدرت مند برای معرفی و آگاهی از
داستان فیلم :

امیر پسر جوانی که دستیار کارگردان
است، بعد از بی خوابی شبانه برای رفتن به صحنه فیلمبرداری با بابک سپهری
کارگردان مستقل سینما که درباره تنهایی پسر و دختری سندرم دان فیلم می سازد
همراه می شود. در طول مسیر تا لوکیشن فیلمبرداری کارگردان دلیل بی حالی و
پریشانی دستیارش را می پرسد و دستیار از طرحی برای ساختن فیلمی صحبت می کند
که تا صبح خواب را از او ربوده است.
بازیگران :
بابک کریمی، امیر عزیزی، حسین اسکندری،
«بسم الله الرحمن الرحیم» 
Arba'ïn est un chemin vers le ciel. Certains deviennent célestes au début du chemin, certains au milieu et certains à la fin. Certains atteignent la fin mais ne sont pas célestes, comme ceux qui ont atteint la nuit de l'Ashura et laissé leur Imam seul. Ce sont ceux qui atteignent la nuit d’Arba'ïn mais ne deviennent pas célestes. Seules les personnes seront célestes qui ont un cœur vide des maux et pur afin d'être au service de Mahdi (aj), fils de Fatima (AS).
 Que Dieu hâte son Apparition.
زیباترین قطعه ی آلبوم Babel ، پر از آرزوست ؛ متن موسیقی به نظرم به قدر کافی زیبا و گویاست که دیگر آن چند خط مورد علاقه ام را با ترجمه و توصیف لنگ نکنم ! :
We will run and screamYou will dance with meThey'll fulfill our dreamsAnd we'll be freeAnd we will be who we areAnd they'll heal our scars ...Sadness will be far away
دانلود قطعه ی Not With Hate
حجم: 8.07 مگابایت
آلبوم : Babel
اثر Mumford & Sons

پ.ن : This ain't no Sham ... I am what I am 
چرا وقتی موفق میشویم بعضی ها از ما متنفر میشوند

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 4.4]
چرا وقتی موفق میشویم بعضی ها از ما متنفر میشوند؟!
خودمان را تصور کنیم که وسط یک استادیوم شلوغ ایستاده ایم. بین صد هزار هواداری که فریاد می کشند که حداقل نصف آن فریادها ما را تشویق نمی کند، می خواهیم مسابقه بدهیم. بعضی از آن ۵۰ درصد حتی از ما متنفر هستند. نه اینکه فقط متنفر باشند، به ما می گویند که چرا و چقدر از ما متنفرند. حتی ممکن است حرف های نفرت انگی
گتی ایماژ
در ژانویه سال 2016 ، آماندالا استنبرگ ویدئویی را برای عکس رسمی رسمی Teen Vogue ارسال کرد که پس از آن دوباره به Tumblr خود ارسال کرد. در این ویدئو ، او به طور اتفاقی و بسیار فصاحت به عنوان دوجنسگرا ظاهر می شود ، در حالی که در مورد لزوم نمایندگی بیشتر در رسانه ها صحبت می کند. چند ماه بعد ، استنبرگ نیز به عنوان غیرقانونی ظاهر شد ، به این معنی که او به عنوان یک مرد یا یک زن شناخته نمی شود. وی در مورد Tumblr اظهار داشت که او راحت است که از ضمایر آنها استفا
Question:
“I didn’t want to be created. Why did God create me to sin and then send me to hell to suffer a huge pain?”
Answer:
The sentence “I didn’t want to be created…” is basically wrong,
because “I” didn’t exist at all so I couldn’t have meant to be created
or to have wished to be created or not!
Without a shade of doubt every one not only likes to be created, but
also loves the one who created him i.e. the Elevated God. When the
benevolent creator created us he ingrained his love and the love of
“being” in our nature. This is the creation and it never changes.
We know that God created humans from soil i.e. God granted a huge
honor to that amount of worthless soil and appointed him as his
successor. So everyone likes his or her existence and the idea “
تیلر یه آهنگ داره، never grow up.* توش داره درمورد این می‌گه که دلش نمی‌خواد مخاطبش بزرگ بشه.من خیلی درکش نمی‌کردم. یعنی به نظرم ناز بود، اما حسش نمی‌کردم. 
ولی هروقت به اسکای نگاه می‌کنم، این آهنگ تو سرم پلی می‌شه و دلم می‌خواد بغلش کنم و اون‌قدر فشارش بدم که هیچ‌وقت به قدری بزرگ نشه که دیگه تو بغلم جا نشه. 
می‌دونم که بزرگ شدن هم خوبیا و قشنگیای خودش رو داره، اما کوچولو بودن گاهی فقط بهتر به نظر می‌رسه. 
خوبی‌ش اینه که دست من نیست، می‌دونی؟
آن کابوس مزخرفی که ازش صحبت میکردم رخ داد. الان یک ماه و 22 روز است که گذشته است. من برگشتم پیش خانواده. تغییر مکان زندگی . اما انگار بیشتر از این گذشته است . بس که سخت میگذره .. ! استقلال و آزادی من از بین رفته . در تمام این مدت حتی 1 بار هم تنها نرفتم بیرون و در این شهر بگردم . البته از این شهر هم متنفرم ..
هفته آخر شهریور : هفته آخر شهریور بود که آموزشگاه ما یک نمایشگاه برگزار کرد. منم دو نقاشی آبرنگ آنجا داشتم. از شانس من هرکسی که میشناختم رفت سفر، روا
il vaut mieux plier que rompre.

تمکین کردن بهتر از تحمل بد بختی
است.

Le jeu n,en vaut pas la chandelle.

نتیجه این کار به زحمتش نمی لرزد.

Qui va doucement va loin.

کم بخور همیشه بخور.

Pêcher en eau trouble.

آب گل آلود ماهی گرفتن.

Bien mener sa barque.

گلیم خودرو از آب کشیدن.

Je suis aux prises avec mille difficultés.

یک سر و هزار سودا  داشتن.

Un clou chasse l, autres.

سوزنی باید کز پای در آرد خاری.

Ouvrage hâté Ouvrage gâté.

آدم دست پاچه کاررا دو بار می کند.

Les loups ne se mangent pas entre eux .

چاقو دسته خود را نمی برد.

Le puisatier est toujours au fond du puits.

چاه ک
سربازانی که دشمن یکدیگر و تا حد مرگ از همدیگر نفرت دارند، آموزش نظامی انها را مثل گرگهایی که به گوشت همدیگر محتاجند، بار اورده به کمک موشک های ایرانی، با هم مهربان شده و همدیگر را بغل کردند! اتفاقا روزی که موشک زده شد، روز بغل کردن و روز داداش نام داشت! و این نشان می دهد که سربازان آمریکایی هم، احساس دارند و میتوانند مثل مردم عادی زندگی کنند، با هم دوست و مهربان باشند. چون کسی که خودی را دوست نداشته باشد، از او انتظار دوست داشتن دیگران هم نمی ر
مجلس نباید مرکز سیاهنمایی، نا امیدی و افتقار
باشد. کافی است سخنان نمایندگان را، در مورد عملکرد دولت یا حوزه های انتخابیه
آنها جمعبندی کرد! خواهید دید ایرانی خرابه، پر از دزد و فاسد و افراد بدون
مسئولیت داریم، و خودمان نمی دانیم! رئیس جمهور اشاره ای کردند که: صدا و سیما هیچ
وقت از گازرسانی، به روستاها نمی گوید، بلکه میرود فقر و نداری انها را به تصویر
می کشد. البته با انتخاب مجدد لاریجانی، هیچ امیدی به اصلاح این روند دوازده ساله
نیست. زیرا لاری
بعد از گذشت مدت های خیلی طولانی از آخرین باری که توی وبلاگ مطلب گذاشتم میگذره ولی خب علت های خیلی زیادی داشت و الان دوباره بازگشتم و با سورپرایز های خیلی جالب که در آینده بهتون میگم.
خب امروز میخواستم یه انیمه بهتون معرفی کنم، یه انیمه ی سریال جالب و  عالی که پیشنهاد میکنم حتما حتما برای یکبار هم که شده اون رو ببینید  مطمئن باشید پشیمون نمیشید. اسم این انیمه ی سریال ریک اند مورتی (Rick And Morty) هستش که شاید اسمش رو شنیده باشید. یه انیمیشن سریالی با
جملات زیبای انگلیسی با ترجمه

The kites always rise with adverse windsبادکنک ها همیشه با باد مخالف اوج میگیرند

جملات زیبای انگلیسی

The losers find problem in every answer but the winners find an answer in every problem.بازنده ها در هر جواب مشکلی را می بینند، ولی برنده در هر مشکلی جوابی را می بیند

جملات زیبای انگلیسی با ترجمه

The beauty of a womanIs not in the clothes she wears,The figure she carries,Or the way she combs her hairزیبایی یه زن به لباسهایی که پوشیده ... ژستی که گرفتهو یا مدل مویی که واسه خودش ساخته نیست

جملات زیبای انگلیس
وقتی The Hunger Games در سال 2012 منتشر شد ، ابتدا نام Amandla Stenberg در رسانه ها شنیده شد زیرا برخی از طرفداران از اینکه یک دختر سیاه پوست در حال بازی Rue است ، رقیب جوانی که کتنیس Everdein ، جنیفر لارنس دوست داشت ، با وجود این واقعیت که Rue در آن توصیف شده ناراحت بودند. رمان به عنوان داشتن پوست تیره. این یک جنجال عجیب و تاسف انگیز بود اما استنبرگ 13 ساله از آن به بیرون آمد و به دنبال عالی بود ، بیانیه ای را منتشر کرد که در حالی که ایستاده زمین خود را نه تنها به عنوان ی
1) دیوان قانون اساسی
جمهوری آفریقای جنوبی در حکمی، رای دیوان عالی این کشور در تایید سیاست های آموزشی
یکی از دانشگاه ها در مقدم داشتن آموزش زبان انگلیسی بر آفریقایی را مطابق قانون
اساسی اعلام کرد.

The Constitutional Court of South Africa held that a university
policy which gives preference to English over Afrikaans is constitutional.
2) پس از آنکه در
جریان یک حادثه، کودک خردسالی که دچار آسیب های شدید جانی ناشی از شوک الکتریکی
تماس با درب ساختمان ترانسفورماتور ها شد و در پرونده بدوی شکایت سال 2015 والدین
خب از اونجایی که تقریبا یک سال رو زیر عنوان جانکاه "کنکوری:| " زندگی کردم، بذارید از دستاوردهای این یک سال پرده برداری کنم:)) :
I. فیلم ها و سریال هایی که دیدم:
1.  Thirteen reasons why. دو فصل:))
2. The 100. شیش فصل تقریبا
3. The arrow. هفت فصل
4. Once upon a time. هفت فصل
5.chilling adventures of Sabrina دو فصل
6. Legacies یک فصل
7. The handmaids tale سه فصل تقریبا
8. 8mile ف
9.a beautiful mind
10. Allegiant
11. Call me by your name
12. Blue is the warmest color
13. Desert flower
14.disobedience
15. ,divergent
16. Eternal sunshine of the spotless mind
17. Fight club
18. G.I. Jane
19. ,green book
20. Her
21. I feel pretty
والا بد می بیند! ما میتوانیم هواپیماها و ناوهای ش را که به: خلیج فارس اعزام می شود گروگان بگیریم، یا آنها را مصادره کنیم. غیر از ژاپن آمریکا روسیه و چین و همه و همه، به ایران بدهکارند. و مسئولین بجای گرفتن حق ملت از بیگانگان، مشغول تراشیدن سر ملت هستند و: ملت هم با سیلی صورت خود را سرخ نگهمیدارد. معاون اول خودش عین این جمله را گفته است! و سوال کرده چرا مردم از ما بدشان می اید؟عجب سوالی است. به همان دلیل که شما خیال می کردید: مردم از شما خوششان می ا
‍♂Jaemin (جه‌مین)

• اسم استیج: 
جه‌مین
Jaemin (재민)

• اسم اصلی: 
نا جه‌مین
Na Jae Min (나재민)

• موقعیت: 
 رپر اصلی، دنسر

• تولد:
 13 آگوست 2000
23 مرداد 1379

• محل تولد:
سئول، کره جنوبی

• قد: 181cm

•گروه خونی: AB

•یونیت ها: 
NCT Dream
• فکت ها::

- اون درواقع در جُنجو به دنیا اومده ولی مستقیم اومده سئول.
- اسم مستعارش " نانا " هست که از فامیلیش "نا" گرفته میشه‌.
- جه‌مین هیچ خواهر و برداری نداره.
- یه خواهر میخواسته.
- تحصیلات:
School of Performing Arts 
- وقتی داشته کارا
واردات بی رویه و عدم صادرات، موانع اصلی رونق
تولید هستند. تحلیل گران اقتصادی  برای
اینکه اصل موضوع دیده نشود، آن را به عوامل دیگر نسبت می دهند. ایران دارای همه
امکانات برای تولید هست، دربرخی موارد بهترین شرایط را دارد. رونق هم انجام شده.
ولی در همان نظفه خفه شده است. زیرا سوداگران بین المللی، برای دریافت پورسانت های
دلاری، و به جیب زدن میلیاردها پول بی زبان، فوری دست به کار یک اشوب، یا کمبود شده،
با احتکار یا گرانفروشی، دولت را وادار به وارد

تاریخ نشان می دهد که اسرائیل، همیشه از کشورهای تابعه ایران بوده، و یهودیان آزاد شده کورش کبیر هستند. اکنون که ایران قدرت دارد، باید ان را دوباره ضمیمه خاک خود کند، و الا به فتوحات کورش خیانت کرده و: آرمانهای داریوش بزرگ را هم نادیده گرفته است. در خاک اسرائیل مخصوصا در منطقه غزه، پادگانهای زیادی از زمان هخامنشیان و ساسانیان است. تاریخ نویسان گفته اند که از نهصد سال قبل از میلاد، زیر نظر مادها بودند و از 500سال قبل میلاد، کورش بر انجا مسلط بود
همیشه ارز‌های دیجیتال توسط چند فاکتور مورد ارزیابی و قضاوت قرار می‌گیرند. یکی از مهمترین فاکتور‌هاغیرمتمرکز (Decentralized) بودن است. اما یکی از مهمترین ارز‌های دیجیتال بازار که با طبیعتِ متمرکزِ خود در این بازار مخفی شده است ریپل (Ripple) نام دارد و با نماد XRP شناخته می‌شود.
ریپل هر سال رشد چشمگیری داشته است و همین باعث شد چند روزی را به عنوان دومین ارزدیجیتال بازار بعد از بیت‌کوین  باشد (از نظر حجم کل بازار). هر چند که در زمان نگارش فعلی مقاله ا
During our trust Sponsor were able to hook you up with the best experts in the market who will guide you safely across the wedding preparation course, helping to prevent any excursions and drops along the road.  From how to select a standout place and fantasy apparel, to tips on styling and finishing your daily life, our men have it covered.
Now on the website, we inviting together a specialist who can help in the live music class, using a multitude of incredible actions on their books which may bring the extra wow factor into your parties measure forward the team for entertainment Nation.

So eager to make the amusement task that little simpler for brides-and-grooms-to-be there discussing a few of their pearls of knowledge along with us this day as they record their best tips on reser
In The Name of Allah
ZenUS
My newly born goddess[1] of union!

Episode 1
We were living in the God's mind
He remembered us and we were fashioned.
God pronounced us
and we came into being
in the figure of antonym words
so we are the earthly translations of supernal synonym words.
Though we were born in two separate beings,
We were created as one thing,
One heavenly soul in two earthly bodies.
Episode 2    
In our Kindergarten of Instincts
The other demigods
were playing unconsciously and cheerfully
While we were arrogantly dividing
the existence during a long destructive war
into two mental separate Worlds:
Hell and heaven
War and peace
Hate and love
richness and poverty
West and East
South and North
I and she
mine and hers….
All of the heroic parts for me, Zeus,
And the entire c
The blog archive page.
I like blog archive page.
It lists the blog posts in chronological order.
It has pagination. 1 2 3 4 5
We can display 10 posts in the first page.
10 in the second.
Blog posts need a wrapper.
Each blog post need a wrapper.
The lists of blog posts need a wrapper.
The wrapper itself need a wrapper.
The list itself is separate from the blog posts. Is It?

Blog post. An article. A news. An event or announcement. An advertisement. Some content which is chronologically significant.
It is separate from products, books, downloads, portfolio, services, pages, etc.
Most of them are not chronologically significant.
They can be rated by popularity, number of views, number of downloads, custom ordering, number of comments, etc.

Blog posts are sometimes categorized by author.
اولین مطلبی که دوست دارم در اینجا داشته باشم مصاحبه ای با سوزان بلک مور درباره علم و دین است که در وب سایت او منتشر شده.

My chapter in:
Science and Religion: Five Questions.
Ed. Gregg, Caruso, Automatic Press, 2014
Like science, the Buddha’s ideas challenge everything we like to believe.
Susan Blackmore
What initially drew you to theorizing about science and religion?[*]
That is lost in the mists of time. What I do remember as a young
child is being fascinated by big questions and those questions were both
scientific and religious. Who am I? Where am I? What am I? Why am I
here? What’s the meaning of it all?
I have one particular memory, a sort of flashbul

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها